Arbor Collective.

Arbor został założony w 1995 roku i od pierwszego dnia działalności firmy celem nadrzędnym było dostarczanie najwyższej jakości desek snowboardowych o charakterystycznych grafikach, robionych ręcznie i z materiałów najwyższej jakości.

The System

The System to innowacyjna technologia stosowana w desakch snowboardowych Arbor. The System to połączenie parabolicznego rockera z pofalowaną krawędzią Grip-tech, co w połączeniu daje niesamowite wrażenia z jazdy. Pomimo tego, że deska ma prawdziwego rockera to rewelacyjnie trzyma krawędź!
Arbor logoArbor Collective to znana i uznaza marka zajmująca się produkcją deskorolek, longboardów i desek snowboardowych. Deski snowboardowe Arbor od lat słyną z niesłychanie wysokiej jakości i zaawansowanej technologii. Charektyrystyczny design z dominującym motywem drewnianych słoi to znak rozpoznawczy marki.

Nasze pozostałe serwisy

butysnowboardowe.info - wszystko o butach snowboardowych. Dowiedz się jak prawidowo wybrać odpowiednie dla siebie buty snowboardowe. Dowiedz się jakie są typy butów i systemy wiązania, jakie są ich zalety i wady, a także przeglądaj oferty butów czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.