Endeavor Snowboards

Deski snowboardowe Endeavor to połączenie takich elementów jak: ciekawe grafiki zaprojektowane przez artystów, dobra technologia, innowacyjność i wysoka jakość materiałów.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
endeavor logoDeski snowboardowe Endeavor to wysoka jakość wykonania, dobre materiały, dobre konstrukcje pod względem technicznym, które dopełniają świetne grafiki. Cenowo deski Endeavor nie należą do najtańszych ale jeśli zależy nam na jakości, trwałości i dobrych własnościach jeszdnych to cena nie jest taka straszna.

Endeavor New Standard 2016
Endeavor New Standard 2016Endeavor New Standard 2016 to miękka deska parkowa która została nagrodzona tytułem najlepszej deski snowboardowej roku przez magazyn ACE OF ACT. Nowością w tym sezonie jest zastosowanie szyny montażowej do wiązań The Channel, która do tej ...
1119 PLN
Endeavor Vice 2016
Endeavor Vice 2016Vice to najmiększa deska w kolekcji Endeavor przeznaczona do jazdy i zabawy na stoku oraz w parku. W tym sezonie deska została wyposażona w szynę do montażu wiązań The Channel, która do tej pory była stosowana jedynie w deskach Burtona. Dzi ...
1119 PLN
Endeavor High5 2016
Endeavor High5 2016Endeavor h5 to kultowa deska, która ciągle znajduje nowych wielbicieli. W tym sezonie nowością jest wprowadzenie systemu montazu wiązań The Channel znanego z Burtona. High5 kilka lat temu z ogromnym sukcesem wbił się w czołówkę najbardziej ...
1369 PLN
Endeavor Clout 2016
Endeavor Clout 2016Clout jest najwyższym modelem Endeavor w kategorii ALL TERRAIN FREESTYLE. Nad konstrukcją CLOUT pracował team rider RUSTY OCKENDEN. Efekt końcowy to deska o unikatowej budowie i właściwościach – sprawdzi się na dużych hopach, na trasie ja ...
1469 PLN
Endeavor Vice 2018
Endeavor Vice 2018Endeavor Vice to miękka i wszechstronna deska przeznaczona do jazdy i zabawy na stoku oraz w parku. Deska została oparta na profilu hybrydowym z camberem pomiędzy wiązaniami i rockerem na nosie i tailu. Deska wyposażona jest w szynę do montażu ...
1769 PLN

Nasze pozostałe serwisy

butysnowboardowe.info - wszystko o butach snowboardowych. Dowiedz się jak prawidowo wybrać odpowiednie dla siebie buty snowboardowe. Dowiedz się jakie są typy butów i systemy wiązania, jakie są ich zalety i wady, a także przeglądaj oferty butów czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.