GNU Snowboards

To jedna z najstarszych firm produkujących deski snowboardowe. Firma została założona w 1977 roku i od samego początku oferuje deski ręcznie robione. Dzisiejsze deski GNU robione są przy użyciu najlepszych materiałów, innowacyjnych technologi, które sprawiają że kolejne granice snowboardingu są przełamywane.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
GNU logoGNU Snowboards to znana i renomowana amerykańska firma snowboardowa, która powstała w 1977 roku. Od tamtego czasu aż po dzień dzisiejszy deski Gnu robione są ręcznie z użyciem najlepszych materiałów i innowacyjnych rozwiązań. W teami GNU Snowboards jeżdżą między innymi Forest Bailey, Danny Kass, Jamie Anderson, Kaitlyn Farrington.

Deska snowboardowa gnu  asym carbon credit  2018 biaŁy|niebieski
Deska snowboardowa gnu asym carbon credit 2018 biaŁy|niebieskiDeska snowboardowa gnu asym carbon credit 2018 biaŁy|niebieski została wykonana z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Wybierając deskę GNU możesz być pewny że dostajesz produkt najwyższej jakości. Parametry techniczne deski: ...
1300 PLN
Deska snowboardowa gnu  ladies choice asym  2018
Deska snowboardowa gnu ladies choice asym 2018Deska snowboardowa gnu ladies choice asym 2018 została wykonana z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Wybierając deskę GNU możesz być pewny że dostajesz produkt najwyższej jakości. Parametry techniczne deski: ...
1650 PLN
Deska snowboardowa gnu  ladies choice asym  2018
Deska snowboardowa gnu ladies choice asym 2018Deska snowboardowa gnu ladies choice asym 2018 została wykonana z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Wybierając deskę GNU możesz być pewny że dostajesz produkt najwyższej jakości. Parametry techniczne deski: ...
1650 PLN
Deska snowboardowa gnu  billy goat  2018
Deska snowboardowa gnu billy goat 2018Deska snowboardowa gnu billy goat 2018 została wykonana z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Wybierając deskę GNU możesz być pewny że dostajesz produkt najwyższej jakości. Parametry techniczne deski: ...
1750 PLN

Nasze pozostałe serwisy

butysnowboardowe.info - wszystko o butach snowboardowych. Dowiedz się jak prawidowo wybrać odpowiednie dla siebie buty snowboardowe. Dowiedz się jakie są typy butów i systemy wiązania, jakie są ich zalety i wady, a także przeglądaj oferty butów czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.