Nitro Snowboards

To jedna wiodących firm w branży snowboardowej, która powstała w Seattle w 1990 roku. Od tego momentu projektanci Nitro stworzyli ponad 300 modeli desek, które zdobyły uznanie wielu riderów na całym świecie.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Nitro snowboards logoDeski snowboardowe Nitro cechuje wysoka jakość wykonania, precyzja wykonania, dobre parametry techniczne i geometryczne. Firma posiada utalentowany team snowboardzistów, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu nowych modeli desek. Twarzą marki jest znakomity rider Eero Ettala. W teamie znajdują się również: Janna Meyen, Daniel Mai, Fillipo Kratter, Etienne Gilbert, Markus Keller, Cheryl Maas, Austin Smith, Bryan Fox, Jon Kooley oraz Gabriel Phipps.

Nitro Prime Agent 2011
Nitro Prime Agent 2011Ta deska jest idealna jeśli wcześniej miałeś deskę rentalową, a teraz chcesz zostać wymiataczem na stoku. Łatwość skrętów, niska waga sprawia, że Agent jest rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i średnozaawansowanych. ...
599 PLN
Nitro Prime Blast Wide 2011
Nitro Prime Blast Wide 2011Ta deska jest idealna dla ciebie jeśli wcześniej miałeś deskę rentalową, a teraz chcesz zostać wymiataczem na stoku.
Kolor odmienny dla poszczególnych długości.
...
599 PLN
Nitro Prime Agent 2011
Nitro Prime Agent 2011Ta deska jest idealna jeśli wcześniej miałeś deskę rentalową, a teraz chcesz zostać wymiataczem na stoku. Łatwość skrętów, niska waga sprawia, że Agent jest rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i średnozaawansowanych. ...
599 PLN
Nitro Shield Tiger W 2009
Nitro Shield Tiger W 2009

Twój pierwszy krok na drodze do zdobywania nowych umiejętności. Z shieldem możesz jedzić praktycznie wszędzie masz pewność, że jeśli dobrze się z nim zaprzyjaźnisz zrobi z ciebie ridera który poradzi sobie w każdych w ...

599 PLN
Deska NITRO T1 ZERO / flat ROCKER  2012
Deska NITRO T1 ZERO / flat ROCKER 2012

Deska T1 ZERO zyskała miano najfajniejszej deski do zabawy typu Twin dostępnej na rynku. Głównie przez jej uniwersalny kształt, różne długości, wersje standard i wide oraz super flex.

...
699 PLN
Deska Nitro Prime Dose 2013
Deska Nitro Prime Dose 2013Deska zaprojektowana z myślą o osobach rozpoczynających swoja przygodę ze snowboardem. Ułatwia rozwijanie umiejętności pozwalając jednocześnie czerpać przyjemność z jazdy. Jak każdy model z serii prome charakteryzuje się lekkościa i do ...
759 PLN
Deska Nitro Prime Headline 2013
Deska Nitro Prime Headline 2013Seria Prime powstała z myślą osobach stawiającychpierwsze kroki na snowboardzie pozwala czerpać przyjemność z jazdy umożliwiając jednocześnie szybkie postępy i zachęcając do zdobywania nowych umiejętności. Model z serii prime charakter ...
799 PLN
Deska Nitro Haze 2013
Deska Nitro Haze 2013Ten model to propozycja Nitro dla osób szukających prostej i wytrzymałej deski, na którą po prostu wskakujesz i jedziesz bez konieczności ciągłego smarowania i czyszczenia - minimum obsługi i maksymalna jazda. ...
899 PLN
Deska Nitro Eero Pro Model 2013
Deska Nitro Eero Pro Model 2013Eero znany jest z tego że gdy raz sie na coś uprze to właściwie nie da się go od tego odwieść, datego wszystkie rozmiary jego deski ają tę samą długosc krawędzi dopasowaną do jego stylu i terenu na którym jeździ ...
1299 PLN

Nasze pozostałe serwisy

butysnowboardowe.info - wszystko o butach snowboardowych. Dowiedz się jak prawidowo wybrać odpowiednie dla siebie buty snowboardowe. Dowiedz się jakie są typy butów i systemy wiązania, jakie są ich zalety i wady, a także przeglądaj oferty butów czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.