Ride Snowboards

Firma powstała w Redmond w stanie Waszyngton w 1992 roku oferując wysokiej jakości deski snowboardowe, buty, wiązania oraz odzież outerwear. Deski Ride znane są z solidnego wykonania, dobrych właściwości jezdnych i dobrej technologi.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Ride snowboards logoFirma Ride Snowboards weszła na rynek snowboardowy mając w swojej ofercie 4 modele desek i wizję by stać się firmą snowboardową "dla ludzi" zbudowaną na nowinkach technicznych i bezkompromisowej jakości. Po latach widać że udało im się osiągnąć ten cel, a deski Ride cieszą się sporym zainteresowaniem.

Deska RIDE Rapture 2012
Deska RIDE Rapture 2012Rapture oferuje dziewczynom pełną wszechstronność wyboru stylu jazdy – stawiasz swoje pierwsze kroki na snowboardzie? Lubisz zabawę w snowparku? Ta deska to komfort, solidny poziom kontroli, funkcjonalność oraz dobra cena! ...
599 PLN
Deska RIDE DH2.7 Assorted 2012
Deska RIDE DH2.7 Assorted 2012Deska snowboardowa w limitowanej wersji graficznej. Wyposażona w technologię Con - cieńszy nose i tail, co obniża wagę ograniczającą rotacje oraz w camber – wygięcie na środku deski snowboardowej. ...
899 PLN
Deska RIDE DH2.6 Assorted 2012
Deska RIDE DH2.6 Assorted 2012Deska snowboardowa w limitowanej artystycznej grafice - autorstwa Mike'a Aho. Deski z serii DH2 przeszły w tym sezonie kolejne poprawki, aby jeszcze lepiej zaspokoić wysokie oczekiwania riderów. Zbudowany z nowym kształtem Hybrid Twin zapewnia og ...
899 PLN
Deska Ride Slackcountry 2015
Deska Ride Slackcountry 2015Aby sprostać oczekiwaniom wszędobylskich entuzjastów dzikich stoków, Slackcountry nadano nowy kształt - Ride’sHighRize™ - charakteryzuje się on nieco bardziej radykalnym rockerem z przodu niż w ogonie co sprawia że deska zachowuje ...
1399 PLN

Nasze pozostałe serwisy

butysnowboardowe.info - wszystko o butach snowboardowych. Dowiedz się jak prawidowo wybrać odpowiednie dla siebie buty snowboardowe. Dowiedz się jakie są typy butów i systemy wiązania, jakie są ich zalety i wady, a także przeglądaj oferty butów czołowych producentów.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.