Bataleon Snowboards

To marka, która przebojem wtargnęła na rynek snowboardowy oferując unikalne rozwiązania i najwyższą jakość wykonania. Sławę i uznanie przyniosła opracowana technologia TBT, która sprawiła że deski Bataleona stały się bardzo wszechstronne.

TBT

TBT (Tripple Base Technology) to innowacyjna technologia wymyślona przez Bataleon Snowboards. TBT sprawia ze deski Bataleon łącza w sobie szereg zalet, co jest nie do osiągnięcia w deskach tradycyjnych z płaskim ślizgiem. Kluczowa sprawa leży w dynamicznym podziale ślizgu na trzy strefy jeżdżenia Z przodu i z tyłu wiązań.
Bataleon logoBataleon Snowboards to stosunkowo młody europejski producent desek snowboardowych, któremu sławę przyniosła technologia TBT. Deski Bataleon Snowboards nie należą do najtańszych, ale wybierając deskę tej marki możesz być pewny że jakość wykonania i użytych materiałów jest na najwyższym poziomie. Prestiż podkreśla fakt, że deski produkowane są w Austrii, co również wpływa na jakość.

Deski snowboardowe Bataleon

Deska Bataleon Omni 2013
Deska Bataleon Omni 2013Znana na całym świecie jako freeride'owy krążownik. Wyposażona w kierunkowy freeride TBT jest dłuższa i bardziej zadarta na nosie co czyni ją praktycznie niezatapialną, krutsza i płytsza na tyle dzięki czemu zapewnia maksymalny przekaz moc ...
1099 PLN
Deska Bataleon Disaster Gulli Edition 2014
Deska Bataleon Disaster Gulli Edition 2014

Gulli Edition jest rodzajem Diastera, w którym młot Thora spotyka się z bombą. Oboje są zabójczy, więc umieszczając je razem dają równowartość snowboardowego AK47: To zabija absolutnie każdego mother f cker * w parku! Prawdziwy twin ...

1099 PLN
Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl