Nidecker Snowboards

To szwajcarska firma, która powstała w 1984 roku z misją produkcji najlepszych desek snowboardowych na świecie. Sama marka Nidecker obecnie nie jest aż tak popularna ale w fabryce Nideckera produkowane są miezy innymi deski Yes oraz Jones Snowboards!

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Nidecker logoNidecker Snowboards to uznana szwajcarska firma snowboardowa, która powstała w 1984 roku i działa do dzisiaj. Może deski pod nazwą Nidecker nie są aż tak popularne ale to dzięki firmie Nidecker powstają deski marki Yes Snowboard oraz Jones Snowboards, które w ostatnim czasie otrzymywały liczne wyróżnienia i nagrody.

Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl