Nitro Snowboards

To jedna wiodących firm w branży snowboardowej, która powstała w Seattle w 1990 roku. Od tego momentu projektanci Nitro stworzyli ponad 300 modeli desek, które zdobyły uznanie wielu riderów na całym świecie.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Nitro snowboards logoDeski snowboardowe Nitro cechuje wysoka jakość wykonania, precyzja wykonania, dobre parametry techniczne i geometryczne. Firma posiada utalentowany team snowboardzistów, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu nowych modeli desek. Twarzą marki jest znakomity rider Eero Ettala. W teamie znajdują się również: Janna Meyen, Daniel Mai, Fillipo Kratter, Etienne Gilbert, Markus Keller, Cheryl Maas, Austin Smith, Bryan Fox, Jon Kooley oraz Gabriel Phipps.

Deski snowboardowe Nitro

Deska snowboardowa Nitro Dropout 2020
Deska snowboardowa Nitro Dropout 2020Nitro Dropout - męska deska allmountainSzukasz dobrej deski do jazdy po przygotowanych trasach oraz poza trasami ? Lubisz dynamiczną jazdę na krawędziach ? MAsz dobrze opanowaną jazdę? Mamy dla Ciebie kawał dobrej  dechy. NITRO Dropout to kie ...
1280 PLN
Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl