Nitro Snowboards

To jedna wiodących firm w branży snowboardowej, która powstała w Seattle w 1990 roku. Od tego momentu projektanci Nitro stworzyli ponad 300 modeli desek, które zdobyły uznanie wielu riderów na całym świecie.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Nitro snowboards logoDeski snowboardowe Nitro cechuje wysoka jakość wykonania, precyzja wykonania, dobre parametry techniczne i geometryczne. Firma posiada utalentowany team snowboardzistów, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu nowych modeli desek. Twarzą marki jest znakomity rider Eero Ettala. W teamie znajdują się również: Janna Meyen, Daniel Mai, Fillipo Kratter, Etienne Gilbert, Markus Keller, Cheryl Maas, Austin Smith, Bryan Fox, Jon Kooley oraz Gabriel Phipps.

Deski snowboardowe Nitro

Deska snowboardowa Nitro Mystique 2022
Deska snowboardowa Nitro Mystique 2022Nitro Mystique 2022 - damska deska snowboardowa Nitro Mystique to model który od lat jest chętnie wybierany przez dziewczyny. Po pierwsze ze względu na zestawienie profilu Gullwing, laminatu Bi-Lite oraz all terrainowego flexu. Po drugie Nitro My ...
1049 PLN
Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl