Volkl Snowboards

Ta niemiecka marka znana jest miłośnikom białego szaleństwa na całym świecie. Deski snowboardowe marki Volkl słyną z solidności, jakośći i zaawansowanej technologii co przekłada się na wspaniałe wrażenia z jazdy.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Volkl snowboards logoW 1986 Franz Volkl stworzył pierwszy prototyp deski snowboardowej Volkl. W 1993 firma zaczęła produkcję desek snowboardowych dla takich marek jak Santa Cruz, Sims, Nitro, Rad Air. W 1997 roku, po kilku latach produkcji dla innych firm Volkl postanowił wypuścić na rynek własną kolekcję desek. Od tego czasu Volkl nieustannie rozwija swoje technologie oferując wysokiej jakości deski snowboardowe.

Deski snowboardowe Voelkl

Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl