Lib Tech

To znany amerykański producent desek snowboardowych, który znany jest z bardzo innowacyjnego podejścia do snowboardingu. To właśnie Lib Tech jest prekursorem rockerowej rewolucji oraz wynalazcą pofalowanej krawędzi Magne-Traction.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Lib Tech logoLib Tech to znany i ceniony amerykański producent desek snowboardowych. Lib Tch zapoczątkowało kilka lat temu rockerową rewolucję, która trwa do dzisiaj to róneiż Lib Tech wymyślił pofalowaną krawędź czyli Magne Traction. Deski Lib Tech słyną z bardzo wysokiej jakośći wykonania, świetnych parametrów technicznych i ciekawych grafik!

Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl