Lobster

Lobster to marka któej założycielem jest prawdopodobnie najbardziej hardcoorowe rodzeństwo. Haldor i Eiki Helgason to szalenie zdolni akrobaci któzy wielokrotnie udowodnili że niemożliwe jest możliwe. Swoje umiejętności i doświadczenie postanowili wykorzystać do założenia własnej marki desek snowboardowych.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Lobster logoLobster to marka desek snowboardowych załozóna przez braci Helgasonów - Haldora i Eikiego. To dwaj "wariaci" którzy nie raz pokazali że nie ma dla nich żadnych granic jeśli chodzi o miejskie akcje jibbowe. Deski snowboardowe Lobster produkowane są tam gdzie deski Bataleon Snowboards, z wykorzystaniem technologii 3BT. Bardzo dobra jakość wykonania i hardcorowe grafiki.

Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl