Drake Snowboards

To marka snowboardowa, która w pierwszej koljności kojarzy się z bardzo dobrymi wiązaniami snowboardowymi. Oferta Drake to również deski snowboardowe, które jak przystało na markę są dobrze i solidnie wykonane.

Wybór odpowiedniej deski

Wbrew pozorom wybór deski snowboardowej nie jest taki łatwy jakby się to mogło wydawać. Liczba producentów i modeli desek dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy i bardzo łatwo się pogubić w tym wszystkim. Pierwszą podstawową zasadą jaką kierujemy się przy wyborze deski to nie sugerownaie się tylko i wyłącznie piękną grafiką! Dla większości jest to ważne i nie ma się im co dziwić, ale wygląd deski nie powinien być kryterium wyboru.!
Drake logoDrake Snowboards to marka, któa słynie w pierwszej kolejnośći z wysokeij klasy wiązań snowboardowych, ale w swojej ofercie mają całkiem przyzwoitą kolekcję desek snowboardowych, które już na pierwszy rzut oka przyciągają bardzo ciekawą grafiką. Technicznie deski Drake są dobrze i solidnie wykonane.

Deska snowboardowa Drake Charm 2024
Deska snowboardowa Drake Charm 2024Deska snowboardowa Drake Charm 2024Drake Charm to damska deska snowboardowa dla początkujących i średnio zaawansowanych riderek. Wybaczający flex i profil deski pozwolą Ci załapać podstawy z mniejszą ilością siniaków :) Deska łatwo wchodz ...
1140 PLN
Deska snowboardowa Drake League 2024
Deska snowboardowa Drake League 2024Deska snowboardowa Drake League 2024Drake League to łatwa i przyjemna w prowadzeniu deska w sam raz do nauki i doskonalenia techniki jazdy. Średnia sztywność w połączeniu z Flat camberem wybacza wiele błędów początkujących. Deska jest intu ...
1140 PLN
Nasze pozostałe serwisy butysnowboardowe.info wiazaniasnowboardowe.info goglesnowboardowe.pl